Aventics R412028129 Ölabscheider, Serie MU1
€129.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412028129
Manufacturer Nr.
R412028129
Aventics R412028129 Ölabscheider, Serie MU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€129.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412006566 (MU1-FLS-G112-SSN-MA-40,00) Filter, Serie MU1-FLS
€338.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412006581 (MU1-LBS-G200-PBS) Normal-Nebelöler, Serie MU1-LBS
€884.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 3000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 120 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | OIL SEPARATOR MU1-EFN-G034 |
| Manufacturer Nr. | R412028129 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.550000 |
| HS-Code | 84213925 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










