Aventics 0821401071 (CG1-U-SB-020-0100) Führungseinheit, Serie GU1
€386.83
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401071
Manufacturer Nr.
0821401071
Aventics 0821401071 (CG1-U-SB-020-0100) Führungseinheit, Serie GU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€386.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401247 (CG1-H-SB-050-0500) Führungseinheit, Serie GH1
€770.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401285 (CG1-H-SB-063-0160) Führungseinheit, Serie GH1
€794.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 100 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-U-SB-020-0100 |
| Manufacturer Nr. | 0821401071 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.850000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









