Aventics 0821401084 (CG1-U-SB-025-0250) Führungseinheit, Serie GU1
€394.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401084
Manufacturer Nr.
0821401084
Aventics 0821401084 (CG1-U-SB-025-0250) Führungseinheit, Serie GU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€394.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401020 (CG1-U-SB-040-0050) Führungseinheit, Serie GU1
€560.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401296 (CG1-H-SB-012-0100) Führungseinheit, Serie GH1
€324.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 250 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-U-SB-025-0250 |
| Manufacturer Nr. | 0821401084 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









