Aventics 0821401131 (LU1-040-AL-AN) Feststelleinheit, Serie LU1
€901.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401131
Manufacturer Nr.
0821401131
Aventics 0821401131 (LU1-040-AL-AN) Feststelleinheit, Serie LU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€901.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5235996402 (LU6-100-AL-AN) Feststelleinheit, Serie LU6
€2,312.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5234996402 (LU6-080-AL-AN) Feststelleinheit, Serie LU6
€1,956.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Kolbendurchmesser | 40 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | LU1-040-AL-AN |
| Manufacturer Nr. | 0821401131 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.500000 |
| HS-Code | 84879090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










