Aventics 0821401238 (CG1-H-SB-040-0600) Führungseinheit, Serie GH1
€689.80
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401238
Manufacturer Nr.
0821401238
Aventics 0821401238 (CG1-H-SB-040-0600) Führungseinheit, Serie GH1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€689.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401360 (CG1-H-BB-080-0100) Führungseinheit, Serie GH2
€1,380.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401062 (CG1-U-SB-100-0160) Führungseinheit, Serie GU1
€1,401.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 600 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-H-SB-040-0600 |
| Manufacturer Nr. | 0821401238 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 4.300000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









