Aventics 1823340000 (NU2-S-RNU-DA08) Serie NU2
€1.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823340000
Manufacturer Nr.
1823340000
Aventics 1823340000 (NU2-S-RNU-DA08) Serie NU2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391086 (NU2-S-RSM-DI06-DI06) Serie NU2
€6.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391800 (NU2-S-RTK-DI08-DI08) Serie NU2
€7.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | NU2-S-RNU-DA08 |
| Manufacturer Nr. | 1823340000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.005000 |
| HS-Code | 76090000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










