Aventics 1823373056 (QR2-S-RAS-M005-DA04) Serie QR2-S Standard
€1.27
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823373056
Manufacturer Nr.
1823373056
Aventics 1823373056 (QR2-S-RAS-M005-DA04) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000356 (QR1-S-MVT-D014-1032) Serie QR1-S Mini
€6.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823381049 (QR2-S-RTK-DA14-DA14) Serie QR2-S Standard
€15.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RAS-M005-DA04 |
| Manufacturer Nr. | 1823373056 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.003000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










