Aventics 1823391635 (QR2-S-RDS-DA14-DA14) Serie QR2-S Standard
€3.47
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391635
Manufacturer Nr.
1823391635
Aventics 1823391635 (QR2-S-RDS-DA14-DA14) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000321 (QR1-S-MAN-D018-N018) Serie QR1-S Mini
€3.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391595 (QR2-S-RT1-M005-DA04) Serie QR2-S Standard
€7.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RDS-DA14-DA14 |
| Manufacturer Nr. | 1823391635 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.018000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










