Aventics 1823391606 (QR2-S-RT1-G038-DA12) Serie QR2-S Standard
€13.31
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391606
Manufacturer Nr.
1823391606
Aventics 1823391606 (QR2-S-RT1-G038-DA12) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€13.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2122108140 (QR1-S-RVL-G014-DA08) Serie QR1-S Standard
€6.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005400 (QR1-S-MTT-G018-DA04) Serie QR1-S Mini
€6.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RT1-G038-DA12 |
| Manufacturer Nr. | 1823391606 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.044000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










