Aventics 1823462066 (QR2-S-RH3-G014) Serie QR2-S Standard
€6.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823462066
Manufacturer Nr.
1823462066
Aventics 1823462066 (QR2-S-RH3-G014) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2121004050 (QR1-S-RPN-M005-DA04) Serie QR1-S Standard
€3.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000362 (QR1-S-MY2-D532-D018) Serie QR1-S Mini
€8.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RH3-G014 |
| Manufacturer Nr. | 1823462066 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.046000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










