Aventics 1823391911 (SC01-G1/4-G1/4) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€17.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391911
Manufacturer Nr.
1823391911
Aventics 1823391911 (SC01-G1/4-G1/4) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5735040900 (Flow-Control Valvee ZZ99-M005-M) Schnellentlüftungsventil, Serie 573
€20.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024751 (CC02-SL-G014-DA06-1_2) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02-SL
€174.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -18 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | SC01-G1/4-G1/4 |
| Manufacturer Nr. | 1823391911 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.049000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










