Aventics 1823391914 (QR2-S-RI2-G018-DA06) Serie QR2-S Standard
€17.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391914
Manufacturer Nr.
1823391914
Aventics 1823391914 (QR2-S-RI2-G018-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000191 (QR1-S-RVA-D038) Serie QR1-S Standard
€7.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000481 (QR1-S-RAY-D516-N014) Serie QR1-S Standard
€12.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RI2-G018-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391914 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.050000 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










