Aventics 1823391916 (QR2-S-RI2-G014-DA06) Serie QR2-S Standard
€18.17
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391916
Manufacturer Nr.
1823391916
Aventics 1823391916 (QR2-S-RI2-G014-DA06) Serie QR2-S Standard
Aventics 1823391916 (QR2-S-RI2-G014-DA06) Serie QR2-S Standard is available to buy in increments of 10
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000082 (QR1-S-RIW-D038-N038) Serie QR1-S Standard
€21.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005061 (QR1-S-RSR-DA08-DA04) Serie QR1-S Standard
€6.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RI2-G014-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391916 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










