Aventics 1827000003 (Silencer G1/2) Schalldämpfer, Serie SI1
€9.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1827000003
Manufacturer Nr.
1827000003
Aventics 1827000003 (Silencer G1/2) Schalldämpfer, Serie SI1
Aventics 1827000003 (Silencer G1/2) Schalldämpfer, Serie SI1 is available to buy in increments of 10
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8994701700 (VENTILATON R1/8) Entlüftungskappe, Serie SI1
€6.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8145001000 (Silencer G010) Schalldämpfer, Serie SI1
€24.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | 7100 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | SILENCER G1/2 |
| Manufacturer Nr. | 1827000003 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.060000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








