Aventics 1933091000 (BCP-325-089-SB) Serie BCP
€341.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1933091000
Manufacturer Nr.
1933091000
Aventics 1933091000 (BCP-325-089-SB) Serie BCP
Frequently Bought Together
-
This Item:
€341.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010213 (BCE-165-102-DB) Serie BCP
€679.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1946272000 (BCR-462-290-TB) Serie BCR
€2,295.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Hub | 89 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Wirkprinzip | einfachwirkend, drucklos eingefahren |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | BCP-325-089-SB |
| Manufacturer Nr. | 1933091000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 3.800000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










