Aventics 5340981200 (Non-Return Valvee ZZ99-G038-G03) Rückschlagventil, Serie NR01
€30.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5340981200
Manufacturer Nr.
5340981200
Aventics 5340981200 (Non-Return Valvee ZZ99-G038-G03) Rückschlagventil, Serie NR01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200205 (Throttle Check VLV G1/4) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€32.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5735040100 (RAPID-Exhaust Valve ZZ99-G014-G) Schnellentlüftungsventil, Serie 573
€27.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NON-RETURN VALVE ZZ99-G038-G038 |
| Manufacturer Nr. | 5340981200 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.140000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









