Aventics 0496301307 (MSS-125 PEE/NBR) Modulares Dichtungssystem
€90.52
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-496301307
Manufacturer Nr.
496301307
Aventics 0496301307 (MSS-125 PEE/NBR) Modulares Dichtungssystem
Frequently Bought Together
-
This Item:
€90.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0496303105 (MSS-125 METAL/FKM) Modulares Dichtungssystem
€124.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0496400402 (MSS-040 METAL/NBR) Modulares Dichtungssystem
€82.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | MSS-125 PEE/NBR |
| Manufacturer Nr. | 496301307 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84129040 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought

