Aventics 0821401169 (HU1-080-AL-AN-BK) Halteeinheit, Serie HU1
€671.99
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401169
Manufacturer Nr.
0821401169
Aventics 0821401169 (HU1-080-AL-AN-BK) Halteeinheit, Serie HU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€671.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401170 (HU1-100-AL-AN-BK) Halteeinheit, Serie HU1
€760.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5233996402 (LU6-063-AL-AN) Feststelleinheit, Serie LU6
€1,478.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Kolbendurchmesser | 80 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| SAP-Kurztext | HU1-080-AL-AN-BK |
| Manufacturer Nr. | 0821401169 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.700000 |
| HS-Code | 84798997 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R402000805 (TWC-DA-010-0070-BV-SE) Doppelkolbenzylinder, Serie TWC€333.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R402000808 (TWC-DA-016-0030-BV-SE) Doppelkolbenzylinder, Serie TWC€333.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822060006 (GPC-DA-012-0100-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV€305.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412014867 (NCT-030-PEEK) Berührungsloses Transportsystem, Serie NCT-PK€343.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










