Aventics 5802590000 (SERVICE Plate ISO 2) Serviceplatte zum Ventiltausch
€136.63
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5802590000
Manufacturer Nr.
5802590000
Aventics 5802590000 (SERVICE Plate ISO 2) Serviceplatte zum Ventiltausch
Frequently Bought Together
-
This Item:
€136.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813490430 (V581-5/3CC-230AC-I3-2CNO-HNX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€301.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814520000 (V581-5/3EC-NONE-I4-2P22-HBX-AA) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€403.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| SAP-Kurztext | SERVICE PLATE ISO 2 |
| Manufacturer Nr. | 5802590000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.330000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5813112500 (V581-5/2SR-012DC-I3-1P22-HBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€245.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5813612500 (V581-5/2AR-012DC-I3-AP22-HBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€245.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5813612300 (V581-5/2AR-110AC-I3-AP22-HBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€245.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5813612100 (V581-5/2AR-024DC-I3-AP22-HBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€245.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










