Aventics R412007817 (Silencer G014 EDELSTAHL) Schalldämpfer, Serie SI1
€16.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007817
Manufacturer Nr.
R412007817
Aventics R412007817 (Silencer G014 EDELSTAHL) Schalldämpfer, Serie SI1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8145001000 (Silencer G010) Schalldämpfer, Serie SI1
€19.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827000043 (Silencer ) Schalldämpfer, Serie SI1
€6.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 12 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | SILENCER G014 EDELSTAHL |
| Manufacturer Nr. | R412007817 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.011000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought





