Aventics R412007519 (Silencer D4) Schalldämpfer, Serie SI1
€3.88
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007519
Manufacturer Nr.
R412007519
Aventics R412007519 (Silencer D4) Schalldämpfer, Serie SI1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8994701900 (VENTILATON R1/4) Entlüftungskappe, Serie SI1
€8.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8145001000 (Silencer G010) Schalldämpfer, Serie SI1
€24.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 4 |
| Nenndurchfluss Qn | 260 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | SILENCER D4 |
| Manufacturer Nr. | R412007519 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.000700 |
| HS-Code | 40169997 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








