Aventics R412007839 (NU2-S-RW1-G012-DI13) Serie NU2
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€27.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-R412007839
Manufacturer no.
R412007839
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.R412007839
Customs tariff number84129080
ConditionNew
Article
AVE-R412007839
Aventics R412007839 (NU2-S-RW1-G012-DI13) Serie NU2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€27.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391116 (NU1-S-RT1-G014-DI04) Serie NU1
€2.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391041 (NU2-S-RW1-G038-DI09) Serie NU2
€11.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| SAP-Kurztext | NU2-S-RW1-G012-DI13 |
| Manufacturer Nr. | R412007839 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










