Aventics R412010456 (CC02-G018-DA03-IN) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02
€89.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010456
Manufacturer Nr.
R412010456
Aventics R412010456 (CC02-G018-DA03-IN) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02
Frequently Bought Together
-
This Item:
€89.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200014 (E.R.U..G 3/8) Serie CC01
€67.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 3520323500 (BALL Valvee 2/2-NW15-G012) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€24.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | CC02-G018-DA03-IN |
| Manufacturer Nr. | R412010456 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.017000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










