Aventics R412024835 (CN1-CISTU0-V1000-2V2-24V) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€40.78
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412024835
Manufacturer Nr.
R412024835
Aventics R412024835 (CN1-CISTU0-V1000-2V2-24V) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€40.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R419800162 (BUS-DISTRIBUTOR CAN BU/ST AUF ) Y-Verbindung, Serie CN2
€100.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827020299 (CB1-MNI-020-020-ST6) Sensorbefestigung, Serie CB1
€15.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 10 m |
| Umgebungstemperatur max. | 90 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| SAP-Kurztext | CN1-CISTU0-V1000-2V2-24V |
| Manufacturer Nr. | R412024835 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.440000 |
| HS-Code | 85444995 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









