Aventics 1820415038 (BSG-22,0-MQ-G018-IN) Serie BSG
€15.21
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820415038
Manufacturer Nr.
1820415038
Aventics 1820415038 (BSG-22,0-MQ-G018-IN) Serie BSG
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415039 (BSG-22,0-NBR-G018-EX) Serie BSG
€13.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415127 (FSO-25X75-NBR-G014-EX) Serie FSO
€46.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 5.7 N |
| Umgebungstemperatur max. | 180 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 20 mm |
| SAP-Kurztext | BSG-22,0-MQ-G018-IN |
| Manufacturer Nr. | 1820415038 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.009000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










