Aventics 1820415041 (BSG-33,0-MQ-G014-EX) Serie BSG
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€20.55
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-1820415041
Hersteller-Nr.
1820415041
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.1820415041
Zolltarifnummer84149000
ZustandNew
Article
AVE-1820415041
Aventics 1820415041 (BSG-33,0-MQ-G014-EX) Serie BSG
Frequently Bought Together
-
This Item:
€20.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455075 (FSG-25,0-MQ-G018-IN) Serie FSG
€11.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455081 (FSG-35,0-NBR-G018-IN) Serie FSG
€10.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Haltekraft | 13.6 N |
| Umgebungstemperatur max. | 180 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 30 mm |
| SAP-Kurztext | BSG-33,0-MQ-G014-EX |
| Manufacturer Nr. | 1820415041 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.018000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










