Aventics 1820415014 (BSA-85,0-PUR-G014-EX) Serie BSA
€72.46
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820415014
Manufacturer Nr.
1820415014
Aventics 1820415014 (BSA-85,0-PUR-G014-EX) Serie BSA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€72.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415156 (FSG-80,0-PUR-G014-IN) Serie FSG
€42.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455083 (FSG-35,0-MQ-G018-IN) Serie FSG
€11.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Haltekraft | 120 N |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 80.2 mm |
| SAP-Kurztext | BSA-85,0-PUR-G014-EX |
| Manufacturer Nr. | 1820415014 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.145000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










