Aventics 1820415076 (BSA-9,0-MQ-G018-EX) Serie BSA
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€14.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-1820415076
Hersteller-Nr.
1820415076
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.1820415076
Zolltarifnummer84149000
ZustandNew
Article
AVE-1820415076
Aventics 1820415076 (BSA-9,0-MQ-G018-EX) Serie BSA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€14.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2732160000 (SGN-16,0-NBR-M005-EX) Serie SGN
€15.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415136 (FSO-30X90-MQ-G014-EX) Serie FSO
€64.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 0.7 N |
| Umgebungstemperatur max. | 180 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 9 mm |
| SAP-Kurztext | BSA-9,0-MQ-G018-EX |
| Manufacturer Nr. | 1820415076 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.006000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









