Aventics 1820455013 (FSG-30,0-PUR-G018-EX) Serie FSG
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€33.95
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-1820455013
Hersteller-Nr.
1820455013
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.1820455013
Zolltarifnummer84149000
ZustandNew
Article
AVE-1820455013
Aventics 1820455013 (FSG-30,0-PUR-G018-EX) Serie FSG
Frequently Bought Together
-
This Item:
€33.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455063 (FSG-10,0-MQ-G018-IN) Serie FSG
€11.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415124 (FSO-10X30-NBR-G018-EX) Serie FSO
€39.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 32 N |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 30 mm |
| SAP-Kurztext | FSG-30,0-PUR-G018-EX |
| Manufacturer Nr. | 1820455013 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.009400 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









