Aventics 1820415073 (BSA-9,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
€14.00
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820415073
Manufacturer Nr.
1820415073
Aventics 1820415073 (BSA-9,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€14.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415141 (FSO-15X45-NBR-G014-IN) Serie FSO
€40.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455082 (FSG-35,0-NBR-G018-EX) Serie FSG
€10.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 0.7 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 9 mm |
| SAP-Kurztext | BSA-9,0-NBR-G018-IN |
| Manufacturer Nr. | 1820415073 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.006000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










