Aventics 1823391103 (NU1-S-RW1-G018-DI06) Serie NU1
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€3.02
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-1823391103
Manufacturer no.
1823391103
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.1823391103
Customs tariff number39174000
ConditionNew
Article
AVE-1823391103
Aventics 1823391103 (NU1-S-RW1-G018-DI06) Serie NU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391082 (NU2-S-RAI-G014-DA04) Serie NU2
€3.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391083 (NU2-S-RAI-G014-DA06) Serie NU2
€3.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| SAP-Kurztext | NU1-S-RW1-G018-DI06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391103 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.019000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










