Aventics 1823391118 (NU1-S-RTK-DI04-DI04) Serie NU1
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€3.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-1823391118
Manufacturer no.
1823391118
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.1823391118
Customs tariff number39174000
ConditionNew
Article
AVE-1823391118
Aventics 1823391118 (NU1-S-RTK-DI04-DI04) Serie NU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391800 (NU2-S-RTK-DI08-DI08) Serie NU2
€7.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391790 (NU2-S-RTT-R018-DI06) Serie NU2
€4.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Druckluftanschluss | Ø 4 |
| SAP-Kurztext | NU1-S-RTK-DI04-DI04 |
| Manufacturer Nr. | 1823391118 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.010000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










