Aventics 2122310380 (QR1-S-RLT-G038-DA10) Serie QR1-S Standard
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€13.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-2122310380
Manufacturer no.
2122310380
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.2122310380
Customs tariff number73072290
ConditionNew
Aventics 2122310380 (QR1-S-RLT-G038-DA10) Serie QR1-S Standard is available to buy in increments of 10
Article
AVE-2122310380
Aventics 2122310380 (QR1-S-RLT-G038-DA10) Serie QR1-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€13.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2122310120 (QR1-S-RLT-G012-DA10) Serie QR1-S Standard
€14.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005001 (QR1-S-RPN-G012-DA08) Serie QR1-S Standard
€8.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RLT-G038-DA10 |
| Manufacturer Nr. | 2122310380 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.047000 |
| HS-Code | 73072290 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










