Aventics 2123210000 (QR1-S-RBS-DA10) Serie QR1-S Standard
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€2.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-2123210000
Manufacturer no.
2123210000
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.2123210000
Customs tariff number73072980
ConditionNew
Aventics 2123210000 (QR1-S-RBS-DA10) Serie QR1-S Standard is available to buy in increments of 20
Article
AVE-2123210000
Aventics 2123210000 (QR1-S-RBS-DA10) Serie QR1-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2122208180 (QR1-S-RTT-G018-DA08) Serie QR1-S Standard
€8.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005306 (QR1-S-RT1-G018-DA08) Serie QR1-S Standard
€12.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 10 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RBS-DA10 |
| Manufacturer Nr. | 2123210000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.002600 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










