Aventics 2123212000 (QR1-S-RBS-DA12) Serie QR1-S Standard
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€2.79
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-2123212000
Manufacturer no.
2123212000
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.2123212000
Customs tariff number73072980
ConditionNew
Aventics 2123212000 (QR1-S-RBS-DA12) Serie QR1-S Standard is available to buy in increments of 20
Article
AVE-2123212000
Aventics 2123212000 (QR1-S-RBS-DA12) Serie QR1-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005212 (QR1-S-RLT-M005-DA06) Serie QR1-S Standard
€6.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005233 (QR1-S-RSI-G014-DA10) Serie QR1-S Standard
€10.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 12 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RBS-DA12 |
| Manufacturer Nr. | 2123212000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.003600 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










