Aventics 5812762160 (V581-5/3PC-024DC-I2-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€317.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-5812762160
Hersteller-Nr.
5812762160
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.5812762160
Zolltarifnummer84812090
ZustandNew
Article
AVE-5812762160
Aventics 5812762160 (V581-5/3PC-024DC-I2-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€317.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812593540 (V581-5/3EC-24/42-I2-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€315.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812130000 (V581-5/2SR-I2-AIR-AA-X-T0) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€122.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Handhilfsbetätigung | nicht rastend |
| Anschluss Ausgang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Nenndurchfluss Qn | 2100 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschluss Entlueftung | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Anschluss Eingang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Betriebsspannung V DC | 24 V |
| Kabellänge | 0.5 m |
| SAP-Kurztext | V581-5/3PC-024DC-I2-2P15-LUD-PP-X-S-T0 |
| Manufacturer Nr. | 5812762160 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










