Aventics 5814790540 (V581-5/3PC-24/42-I4-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€560.41
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-5814790540
Hersteller-Nr.
5814790540
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.5814790540
ZustandNew
Article
AVE-5814790540
Aventics 5814790540 (V581-5/3PC-24/42-I4-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€560.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814720600 (V581-5/3PC-048DC-I4-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€554.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814520000 (V581-5/3EC-NONE-I4-2P22-HBX-AA) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€486.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Elektrische Schnittstelle | ISO 4400, Form A |
| Handhilfsbetätigung | nicht rastend |
| Anschluss Ausgang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Nenndurchfluss Qn | 5000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Entlueftung | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Anschluss Eingang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 3 bar |
| Betriebsspannung V DC | 24 V |
| Betriebsspannung V AC 50 Hz | 42 V |
| SAP-Kurztext | V581-5/3PC-24/42-I4-2CNO-HUX-AA-X-C-T0 |
| Manufacturer Nr. | 5814790540 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










