Aventics 7320750000 (FSR-75,0-CR-G014-IN) Serie FSR
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€45.21
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-7320750000
Manufacturer no.
7320750000
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.7320750000
Customs tariff number40169991
ConditionNew
Article
AVE-7320750000
Aventics 7320750000 (FSR-75,0-CR-G014-IN) Serie FSR
Frequently Bought Together
-
This Item:
€45.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415145 (FSO-5X15-MQ-M005-IN) Serie FSO
€32.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7320300000 (FSR-30,0-CR-M005-IN) Serie FSR
€34.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Haltekraft | 160 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 75 mm |
| SAP-Kurztext | FSR-75,0-CR-G014-IN |
| Manufacturer Nr. | 7320750000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.041000 |
| HS-Code | 40169991 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









