Aventics R402003714 (V581-3/2CC-012DC-I1-2P22-HBX-P) 2x3/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€180.35
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402003714
Manufacturer Nr.
R402003714
Aventics R402003714 (V581-3/2CC-012DC-I1-2P22-HBX-P) 2x3/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€180.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811131000 (V581-5/2SR-I1-AIR-AA-X-T1) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€118.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811261130 (V581-5/2DS-024DC-I1-2P15-LUA-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€200.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Elektrische Schnittstelle | Form B Industrie |
| Handhilfsbetätigung | rastend |
| Anschluss Ausgang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Nenndurchfluss Qn | 950 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Entlueftung | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Anschluss Eingang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Betriebsspannung V DC | 12 V |
| SAP-Kurztext | V581-3/2CC-012DC-I1-2P22-HBX-PA-X-S-T0 |
| Manufacturer Nr. | R402003714 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.330000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










