Aventics R412010293 (SA1-MC-M012-010-HA-H-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
€87.66
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010293
Manufacturer Nr.
R412010293
Aventics R412010293 (SA1-MC-M012-010-HA-H-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€87.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010287 (SA1-MC-M008-005-HA-H-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
€60.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004751 (SA2-RC-M008-0006-HA-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA2-RC
€123.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 10 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | SA1-MC-M012-010-HA-H-N |
| Manufacturer Nr. | R412010293 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.070000 |
| HS-Code | 84879090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









