Aventics R412010298 (SA1-MC-M010-008-SO-F-H) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
€82.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010298
Manufacturer Nr.
R412010298
Aventics R412010298 (SA1-MC-M010-008-SO-F-H) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€82.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010299 (SA1-MC-M010-008-MS-F-H) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
€83.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010302 (SA1-MC-M012-010-MS-F-H) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC
€107.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 8 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | SA1-MC-M010-008-SO-F-H |
| Manufacturer Nr. | R412010298 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.070000 |
| HS-Code | 84879090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









