Aventics R412010371 (SA2-MS-MF12-0010-HA-O-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA2-MS
€106.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010371
Manufacturer Nr.
R412010371
Aventics R412010371 (SA2-MS-MF12-0010-HA-O-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA2-MS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€106.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010328 (SA1-MA-M033-050-H-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MA
€394.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010322 (SA1-MA-M012-012-H-N) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MA
€122.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 10 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | SA2-MS-MF12-0010-HA-O-N |
| Manufacturer Nr. | R412010371 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.055000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought







