Aventics R412010705 (DRUCKREGELVENTIL) Druckregelventil, Serie RG1
€114.98
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010705
Manufacturer Nr.
R412010705
Aventics R412010705 (DRUCKREGELVENTIL) Druckregelventil, Serie RG1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€114.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414001636 (ED12-000-100-420-1M12A) E/P Druckregelventil, Serie ED12
€3,286.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821302555 (PR1-RGP-G038-GAN-SS P(0,05-5,0) Präzisions-Druckregelventil, Serie PR1-RGP
€314.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | M5 |
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Anschluss Eingang | M5 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | Druckregelventil |
| Manufacturer Nr. | R412010705 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.045000 |
| HS-Code | 84818059 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










