Aventics 0821201006 (Throttle Valvee LIMITEUR DE DEB) Serie CH01
€69.47
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821201006
Manufacturer Nr.
0821201006
Aventics 0821201006 (Throttle Valvee LIMITEUR DE DEB) Serie CH01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€69.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200014 (E.R.U..G 3/8) Serie CC01
€56.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007664 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€21.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | 2800 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE VALVE LIMITEUR DE DEBIT 8 |
| Manufacturer Nr. | 0821201006 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.750000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480163989 (CKP-DA-032-0320-CL-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie CKP-CL€3,744.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480163963 (CKP-DA-032-0600-TG-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie CKP€3,741.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480154379 (RTC-DA-063-0800-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD€3,733.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480163955 (CKP-DA-025-0800-TG-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie CKP€3,710.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









