Aventics 0821401016 (CG1-U-SB-032-0400) Führungseinheit, Serie GU1
€419.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401016
Manufacturer Nr.
0821401016
Aventics 0821401016 (CG1-U-SB-032-0400) Führungseinheit, Serie GU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€419.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401272 (CG1-H-SB-100-0320) Führungseinheit, Serie GH1
€1,244.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401343 (CG1-H-BB-050-0320) Führungseinheit, Serie GH2
€828.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 400 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-U-SB-032-0400 |
| Manufacturer Nr. | 0821401016 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.300000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0821305180 (PSL-G038-G012-0075) Federstößel, Serie PSL€98.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821305179 (PSL-G038-G012-0025) Federstößel, Serie PSL€86.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-










