Aventics 0821401216 (CG1-H-SB-025-0600) Führungseinheit, Serie GH1
€395.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401216
Manufacturer Nr.
0821401216
Aventics 0821401216 (CG1-H-SB-025-0600) Führungseinheit, Serie GH1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€395.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401374 (CG1-H-BB-100-0600) Führungseinheit, Serie GH2
€1,673.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401074 (CG1-U-SB-020-0250) Führungseinheit, Serie GU1
€340.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 600 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-H-SB-025-0600 |
| Manufacturer Nr. | 0821401216 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.600000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 1823300033 (CM2-MR9-M006-M2-A) Mutter für Kolbenstange, Serie MR9€4.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 2121004140 (QR1-S-RPN-G014-DA04) Serie QR1-S Standard€2.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412005266 (QR1-S-MIN-M005-DA03) Serie QR1-S Mini€2.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412007417 (TU1-F-PUR-008-0125-SR-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-F€2.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










