Aventics 0821401372 (CG1-H-BB-100-0320) Führungseinheit, Serie GH2
€1,518.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401372
Manufacturer Nr.
0821401372
Aventics 0821401372 (CG1-H-BB-100-0320) Führungseinheit, Serie GH2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1,518.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401077 (CG1-U-SB-020-0800) Führungseinheit, Serie GU1
€361.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401322 (CG1-H-BB-032-0200) Führungseinheit, Serie GH2
€536.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 320 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-H-BB-100-0320 |
| Manufacturer Nr. | 0821401372 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










