Aventics 0822031203 (MNI-DA-12-0050-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€47.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822031203
Manufacturer Nr.
0822031203
Aventics 0822031203 (MNI-DA-12-0050-U-01-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822332204 (MNI-DA-16-0080-U-31-01-1-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€54.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822333458 (MNI-DA-20-0200-D-31-01-4-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€105.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 50 mm |
| Kolbendurchmesser | 12 mm |
| Kolbenstangengewinde | M6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | MNI-DA-12-0050-U-01-01-1-00-000-00 |
| Manufacturer Nr. | 0822031203 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.095000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412007151 (AS3-RGP-G012-GAU-020) Präzisions-Druckregelventil, Serie AS3-RGP€118.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412007150 (AS3-RGP-G012-GAN-020) Präzisions-Druckregelventil, Serie AS3-RGP€106.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412007148 (AS3-RGP-G012-GAN-010) Präzisions-Druckregelventil, Serie AS3-RGP€106.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412007149 (AS3-RGP-G012-GAU-010) Präzisions-Druckregelventil, Serie AS3-RGP€118.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost






