Aventics 1823391048 (ELBOW UNION G1/4) Winkel-Schwenkverteiler
€4.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391048
Manufacturer Nr.
1823391048
Aventics 1823391048 (ELBOW UNION G1/4) Winkel-Schwenkverteiler
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823390046 (BRANCH PIECE G3/8) Mehrfach-Verteiler
€24.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820209013 (SEAL RING G1/8) Dichtring
€0.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | ELBOW UNION G1/4 |
| Manufacturer Nr. | 1823391048 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.050000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822065004 (GPC-DA-040-0125-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV€657.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822067001 (GPC-DA-063-0050-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV€657.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5814590190 (V581-5/3EC-024DC-I4-2CNF-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4€556.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412000363 (RCM-16-090-SE-00-00) Drehmodul, Serie RCM-SE€977.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









