Aventics 1823391099 (TEE UNION ) T-Verteiler
€5.43
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391099
Manufacturer Nr.
1823391099
Aventics 1823391099 (TEE UNION ) T-Verteiler
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8661140000 (SEAL RING DIN7603-A-14X18-CU &) Dichtring
€1.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820209019 (SEAL RING 10,3X13,8X4-POLYAMID) Dichtring
€0.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | TEE UNION . |
| Manufacturer Nr. | 1823391099 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.032000 |
| HS-Code | 76090000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









